Jelenlegi hely

Milyen telefont érdemes venni?

Amikor egy új készülékre lesz szükségünk, akkor természetes dolog, hogy nekiállunk böngészni a különféle márkák kínálatában. Sokan tanácstalanok a tekintetben, melyik modell lenne az igazi. Nem is csoda, hiszen a választék ma már hatalmas.

A legtöbben a középkategóriában keresgélnek: itt találhatók a megfizethető termékek – sok hasznos funkcióval. A Xiaomi okostelefon még mindig népszerű, de “vetélytársa” is megjelent már, már amennyiben a Poco-széria tagjait annak lehet mondani. Nézzük, mit érdemes tudni a két nagy brandről!

A Xiaomi egyre közkedveltebb

A Xiaomi vállalatot talán senkinek sem kell bemutatnunk: egy 2010-ben alakult kínai cégről van szó, amely nagyon sok elektronikai eszközt gyárt, a mobilok tekintetében pedig egyre népszerűbb. Kezdetben ők is azokat célozták meg, akik megfizethető áron kerestek jó minőségű készülékeket, azaz az átlagos felhasználókra gondoltak.

A fejlődésük nyomán azonban ma már találhatunk a termékpalettájukon csúcskategóriás modelleket is, ilyen például a Xiaomi 15 Ultra, amely a CoolMobile.hu webáruházból is beszerezhető.

A gyártó készülékei nagyon megbízhatóak, strapabíróak, emellett dizájnosak is, megfelelnek az emberek igényeinek. Manapság azok vásárolnak leginkább Xiaomi készülékeket, akik üzleti célból használják a mobilt, illetve fontos számukra a hosszú távú szoftvertámogatás.

Mi a helyzet a Pocóval?

A Poco név is egyre ismertebbé válik – és a termékeik is sok érdeklődőt vonzanak. Eredetileg a Pocophone a Xiaomi alvállalata volt, és 2018-ban szándékosan azért hozták létre, hogy középkategóriás telefonokat kínáljanak.

Mára azonban már a Poco külön vállalat lett, de megtartotta eredeti célját, küldetését: nagyon divatos mobilokat készítenek átlagos felhasználók számára. Főleg a fiatalok körében népszerűek a termékeik.

Az egyik legújabb modell, az idén márciusban debütált Poco F7 Pro például nagyon kedvező áron szerezhető be a már említett CoolMobile.hu webáruházban, ezüst, fekete és kék színben is kapható. A Poco F7 Ultra 5G pedig akár sárga árnyalatban is beszerezhető!

A márka azoknak lehet igazán érdekes, akik gamerkednek vagy munkájukból kifolyólag fontos számukra a multitasking, ugyanis a Poco-telefonok erős hardverrel rendelkeznek, és a MIUI felhasználói felület is gyorsabban működik itt egy kicsit.

Mi alapján döntsünk?

Valóban nem egyszerű a választás akkor, ha ragaszkodunk egy jól ismert márkához – a Xiaomiból kivált Poco ugyanis hasonlóan jó termékekkel csábítja a vásárlókat magához. A legjobb az alapos tájékozódás!

Érdemes blogcikkeket olvasni a témában – e célból is ajánlott felkeresni a CoolMobile.hu webáruházat, ahol napról napra kerülnek ki új cikkek, és valóban segítik a döntést a sok információval.

Meg lehet nézni az árakat is, de többet számít az, mit tud a készülék, mire fogjuk használni. A tárhely mérete a fontos vagy az akkumulátor kapacitása, netán a dizájn? A kamerarendszer is kiemelkedő szempont a vásárlásnál sokaknak: azt a márkát, azt a modellt kell választani, amelyik a leginkább kielégíti az igényeinket.

Szponzorált tartalom

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Ugrás az oldal tetejére