Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 240.000 látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2020. május), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 60 ezret, facebook oldalainkat 63 000-en követik.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és magazinos tartalmakkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Neked ajánljuk!

Adtál már fel dísztáviratot?

Adtál már fel dísztáviratot?

Azt sem tudod, mi az, és képzeld, megszűnik! Búcsúzásképpen harminconvalahány év után újra adtam fel dísztáviratot. A retro érzést teljes mértékben megkaptam ... tanulság: postára csak humorérzékkel és hideg élelemmel menjen minden kalandvágyó a 21. században is.
Amelyik családban odafigyelés és szeretet van, ott a videojátékozás nem lesz akkora probléma, hogy a szülőnek aggódnia kelljen

Amelyik családban odafigyelés és szeretet van, ott a videojátékozás nem lesz akkora probléma, hogy a szülőknek aggódnia kelljen – kütyüzés szakértői engedéllyel

Tavaly év tavasza óta, amikor megjelent a digitális tanítás, felerősödtek azok az aggodalmak, hogy a gyerekek rengeteg időt töltenek az online térben, és nemcsak tanulásra használják a számítógépet. Örök dilemma, hogy károsak vagy nem károsak a videojátékok, így összegyűjtöttem néhány érvet mellette és ellene.  Az alább felsoroltakat tudományos kutatások, kísérletek és szakemberek eredményei alapján is alátámasztom. - Dezsőfi Beatrix írása.
Víruskárok a gyermeklelkekben - óvodásoktól a tinédzserekig, mit okoznak a bezárások

Víruskárok a gyermeklelkekben - a lelkekben okozott kár nehezebben mérhető, de annál nagyobb!

Miközben éttermek, hotelek, és más cégek csuktak be vagy nyitottak ki az elmúlt időkben, a gyermeklelkek végig „tárva-nyitva maradtak”, és így könnyebben sérültek. Óvodásoktól tinédzserekig mindenki érintett ebben. Sokan a tinédzserekre gondolnának utoljára, pedig nekik aztán igazán fel van adva a lecke, hogyan találjanak párt maguknak, amikor minden a kevesebb érintkezésről szól. - Érthető módon a szerelmes pároktól valószínűleg a kevesebb érintkezés áll a legtávolabb. - Novák Ferenc írása.
Megmentő ölelés

Megmentő ölelés

Az ölelés megnyugtat, oldja a stresszt, lelki állóképességet ad és növeli az összetartozás érzését. Ez a rendkívüli történet is azt bizonyítja, hogy az ölelés gyógyító erőket tud mozgósítani, sőt életet is menthet.
Ugrás az oldal tetejére