Jelenlegi hely

Az Első Karácsony Története - Teljes Rajzfilm

A kisfiam kérte (2. osztályos korában), hogy osszam meg ezt  veletek, mert hittan órán egy igazán jó mesefilmet néztek Jézus születéséről. Azt gondolom még, ha nem is vallásos egy család, akkor is ez a mese tetszeni fog a gyerekeknek és nem baj az, ha tudják, hogy karácsonykor nem a plázák a főszerepek.

És ha már gépezni engedjük a gyereket, akkor valami jót nézzen. Örömmel venném, ha hozzászólásként megosztanátok velem, hogy milyen karácsonyi családi filmeket szoktatok nézni, amit a gyerek is élvez, de a felnőttet is szórakoztatja.

Csendes Éj: Az Első Karácsony Története - Teljes Rajzfilm - GyerekTV.hu

Ajánló: M.Maxim 8 éves

Neked ajánljuk!

A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?
11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
Ugrás az oldal tetejére